ריקוד ניה – ניה ריקוד

  ניה הינה העיסוק שמחבר אותי לשמחה הפנימית, ליצירתיות ולאני הפנימי האמיתי. 
שיטת ניה היא אימון כושר לאדם השלם והיא פועלת בעוצמה על כל הרבדים שלנו. 

ריקוד ניה כפר סבא עם נועה קדמן

ריקוד ניה – הרובד הגופני/הפיזי

ריקוד ניה מפעיל את הגוף בצורות מגוונות, מתחדשות ודורש מיומנויות תנועה רבות.

ללא תנועה סדירה, גופנו מתנוון ומוותר על מיומנויות שאינו נדרש לשמר. בניגוד לאימונים מונוטוניים כמו ריצה, או הליכה, או שחייה, ריקוד ניה מפעיל את הגוף בצורות מגוונות, מתחדשות ודורש מיומנויות תנועה רבות כגון: כוח, זריזות, תנועתיות, גמישות ויציבות.

בנוסף, העיקרון הראשון של ריקוד ניה הינו The Joy of Movement שמחבר אותנו חזרה לעקרון התענוג בתנועה כך שההיתכנות לפציעות כמעט נעלמת לחלוטין. כל רוקד או רוקדת מתאמנים ברמה שלהם, לפי הרגע הנוכחי או מצבם הפיזי.

ריקוד ניה כפר סבא עם נועה קדמן
ריקוד ניה כפר סבא עם נועה קדמן

ניה ריקוד – הרובד התודעתי\ מנטלי

שיפור מיומנויות קואורדינציה וחיבור של התודעה לגוף. 

שיפור מיומנויות קואורדינציה וחיבור של התודעה לגוף דרך ניה ריקוד. הגברת יכולת הריכוז ותקשורת בין הראש לגוף (למשל – עכשיו אני בוחרת להניע את יד שמאל בספירלות תוך הפעלת האצבעות כמו נגינה על פסנתר בתאום עם המוזיקה הנשמעת). מאוד חשוב בשיפור הניורפלסטיות של המוח ושימור יכולות מנטליות. מעולה למניעת התדרדרות של המוח עם הגיל.

ריקוד ניה -הרובד הנפשי/הרגשי

EMOTION = ENERGY IN MOTION
להניע את הרגשות התקועים.

מקום בו אנחנו מתחברים לילד הפנימי שלנו, לרוח השטות והמשחק, וגם לאנרגיות השונות של התנועה והמוזיקה מלמדים אותי לשחרר, לגוון, להרחיב את מנעד הרגש שלי ולהגדיל את יכולת הבחירה שלי להיות בתקשורת עם העולם. ניה ריקוד – שחרור הביקורת העצמית הקטלנית, הגילוי שאין נכון או לא נכון, הוא מתנה נפלאה לרובנו הכלואים בתוך שיפוטיות שלנו על עצמנו.

ריקוד ניה כפר סבא עם נועה קדמן
ריקוד ניה כפר בא עם נועה קדמן

ניה ריקוד – הרובד הנשמתי/הרוחני

מהו ריקוד ניה? הרוח המתגלה בגוף. חיבור לעונג, לעצמה, למשחק וליצירה.

האפשרות לרקוד את עצמי בחיים האלה, נותנת לנו גישה יחיבור לעונג, לעוצמה, למשחק וליצירה. נוצרת תקשורת ישירה לחלקים ה”גבוהים” שלנו – ששוכנים ממש בתוך גופנו. רוקדות רבות חוות שינויי חיים עצומים.  

מנוי היכרות לשבועיים ללא הגבלה בעלות של 100 ש”ח בלבד
עלות שיעור בודד 50 ש”ח
איך תדעי אם זה מתאים לך, אם לא תתנסי?
לתיאום שיעור התנסות